Nowoczesna Szkoła

MOŻLIWOŚĆ ROZWIJANIA UMIEJĘTNOŚCI CYFROWYCH W KOMFORTOWYCH WARUNKACH

Nowoczesna przestrzeń edukacyjna

Wszyscy na wprost

Obecnie najczęściej spotykanym modelem ułożenia monitorów w sali informatycznej jest ułożenie ich naokoło sali, takie rozmieszczenie źle wpływa na komfort pracy. Głównym problemem jest śledzenie materiału wyświetlanego z projektora, uczniowie muszą obracać głowę aby zobaczyć co jest aktualnie wyświetlane, w skrajnych przypadkach muszą odwracać się do tyłu.

Monitory w jednym kierunku, wtedy wystarczy unieść wzrok.

Kable. Jakie kable?

Meble projektowane na wymiar dają duże możliwości. Rozwiązanie trzech stanowisk pracy na stronę daje duże korzyści. Nasza polityka “Zero kabli na ziemi” sprawdza się znakomicie.

Estetyka, funkcjonalność i łatwość utrzymania czystości.

1 stanowisko = 1 komputer

Wydawać by się mogło, że nie ma komputerów a stanowiska korzystają z jednej jednostki centralnej. Nic z tego! Każde stanowisko komputerowe to osobny komputer. Szybkość działania jest zdecydowanie większa a modernizacja będzie konieczna dopiero po długich latach użytkowania.

Czy uczeń musi się schylać aby uruchomić komputer?
Nasze rozwiązania sprawiają, że nie musi.

Duuuużo miejsca

Staramy się tak projektować nasze pracownie, aby użytkownicy mieli jak najwięcej miejsca do pracy. Dla komfortowej pracy wymagana jest odpowiednia przestrzeń osobista.

My ją zapewnimy.

Prowadzenie zajęć

Dwa monitory, oprogramowanie do podglądu co w danej chwili robi uczeń na swoim komputerze, możliwość wsparcia ucznia za pomocą zdalnej kontroli. To tylko niektóre możliwości oprogramowania do zarządzania stanowiskami uczniowskimi.

Komfortowe warunki pracy.

SERWER SZKOLNY

Specjalnie przygotowany serwer na 500 uczniów, możliwość zwiększenia tej liczby. Każdy uczeń ma swoje konto, może się na nie zalogować niezależnie które stanowisko komputerowe zajmie, zawsze będzie miał swoje prace pod ręką.

Łatwe przesyłanie prac do nauczyciela.